REGENERA ACTIVA – španělská revoluční metoda obnovy vlasů

Regenera Activa je španělská revoluční technika neoperačního ošetření pomocí micrograftingu autologní tkáně. Nejčastější uplatnění nachází v terapii alopecie (ztráty vlasů).

Pouze na naší klinice využíváme kombinaci aplikaci odběrů vlasových štěpů pomocí vlasové transplantace s odběrem autologních kožních štěpů speciální odběrovou jehou (tzv.punchem) a následně aplikace pomocí microneedelingu.

Touto miniinvazivní metodou jsou aplikovány micrografty bohaté na vitaminy, růstové faktory, peptidy, extracelulární matrix z vlastních buněk pacienta.

Výhody a nevýhody

  • Výhodou této metody je miniinvazivita, rychlá regenerace, účinnost viditelná pár dní po aplikaci s maximem za 3 – 6měsíců, bezbolestnost. Vhodná je jak pro muže tak ženy. U žen jsou odběrová místa skryta ve vlasové části hlavy.
    Jedná se o ověřenou metodu s tisícemi spokojených zákazníků po celém světě.
  • Nevýhody jsou témeř nulové, odběrová místa se nesmí vystavovat UV záření. Omezení bazénů a saun na 4 týdny po zákroku.

Jak zákrok probíhá?

Zákrok probíhá v lokální anestezii, odběr autologní tkáně je z týlu vlasové části hlavy. Jedná se o místo, které nepodléhá vlivu dihydrotestosteronu, tím také je nejméně zasažené androgenní alopecií.

Pomocí speciálně upraveného účinného séra jsou štěpy zpracovány v patentovaném přístroji a následně aplikovány pomocí mikrojehliček do alopecií postižené vlasové části hlavy.

Objednejte se ke konzultaci

Aplikace autologní tkáně pomocí španělského systému Regenera Activa je součásti multinodální léčby alopecie. K výběru vhodné modality léčby a k samotnému nastavení terapie je nezbytná konzultace.

Objednat